Haber

Başkan Yardımcısı Aydın: “8 bin 939 başvuru sonuçlandı”

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Emre Aydın, belediyeye farklı birimler aracılığıyla gelen toplam 8 bin 939 başvurunun incelendiğini söyledi.

İpekyolu Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 2022 yılında belediye hizmetlerinden yararlanan kişi ve kuruluşların talep, talep, öneri ve şikayetlerini alarak, ilgili müdürlüklerle uyum içinde analiz odaklı çalışmalarını başarıyla tamamladı. 2022 yılında Beyaz Masa, Davet Merkezi, Sosyal Medya, Açık Kapı ve CİMER modülleri üzerinden müdürlüğe toplam 8.939 başvuru yapılmıştır. 7/24 hizmet veren Davet Merkezi ve Canlı Güçlendirme Sınırından 4.555, Beyaz Masa ve WhatsApp bağlantı hattından 2.295, sosyal medya hesaplarından 896, CİMER’den 1.186 ve Açık Kapı modülünden 7 başvuru geldi. Başvuruların tamamı Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü aracılığıyla ilgili müdürlüklere iletilmiş ve geri dönüş sağlanmıştır.

Konuyla ilgili açıklama yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Emre Aydın, “Kaliteli hizmet, hızlı bağlantı, analiz odaklı ve olumlu geri dönüşlerle çalışan Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz; Davet Merkezi, Beyaz Masa , Sosyal Medya, CİMER ve Açık Kapı İnternet üzerinden gelen talep ve şikayetler, görevli çalışanlar tarafından kayıt altına alınarak ilgili müdürlüklerimize iletilir.Talepler hakkında vatandaşlar bilgilendirilerek ilgili müdürlükler tarafından takibi ve analizi yapılır.Görevlerini yerine getirir. gelen taleplerin hızlı bir şekilde ilgili müdürlüklere iletilmesinde büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Halkla iç içe ve ulaşılabilir bir belediye olmak için vatandaşlarımızın sorunlarını ilk elden tespit ederek, kayıt altına alarak ve en kısa sürede aksiyon alarak. 2023 yılında da şirketin aktif analizini sağlamak adına birebir performansla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. – KAMYONET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu