Haber

Mansur Yavaş: “Oy Versin Vermesin İnsanlar Seçimi Kazandıktan Sonra Gelsin Herkesi Kucaklasın. Biz Bunu Özledik”

Muhabir: MERVE İTİMAT – Kamera: FATİH NAZIM EFE

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte Ankara Güdül’ü ziyaret ederek; “Şimdi televizyonda kendisine oy vermeyeni aşağılayanlar defolup gitsin. Seçimi kazandıktan sonra oy kullansın vermesin herkesi kucaklayacak insanlar gelsin. Biz buna hasretiz. Kimsenin birbiriyle derdi yok. 14 Mayıs’tan sonra inşallah el ele veririz… Bu ülke çok daha fazlasını hak ediyor.” Bundan sonra her şey çok güzel olacak inşallah. Birlikte kazanacağız” dedi.

ABB Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı Projeleri Tanıtım Töreni’ne İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ile katılacak. Akşener ve Yavaş, Beypazarı’ndan önce Ankara’nın Güdül ilçesine uğradı. Yavaş, burada toplanan vatandaşlara şunları söyledi:

“Vatandaşınızın Kıymetini Bilin”

“‘Kovacaklar, ikramiyeleri kesecekler’ dediler. Şimdi bunların hiçbirinin iyi yönetilmediği görüldü. Dünyanın dört bir yanında ödül alıyoruz, kesintiye uğrayan hiçbir hizmetimiz olmadı. Vatandaş olduğunuzda hızlı ulaşırsınız talepleriniz yerine getirilir.

“BU SIFIRDAN SİYASET BİTMEKTEDİR. HEPİMİZİN BİRLİKTE KARDEŞ YAŞAYACAĞI DÖNEM GELMELİDİR”

Fazla uzatmayayım… Ülkemizi 20 yıl yönettiler ve güzel şeyler yaptıkları kesin. İnkar etmiyoruz ama Cumhurbaşkanı dinlediğinizde ‘Pahalı diye bir şey yok’ diyor. Şimdi maalesef ortamı göremiyorlar ya da aşağıdakiler doğru bilgi vermiyor. Düzgün çalışan hiçbir şeyimiz kalmadı. Tıpkı Ankara’nın dediği gibi ‘biz yapsak kötü olur’ ama düzelirse Türkiye de düzelir. Neden Ankara’da öyle dediler? İmar kiraları bitecekti, bitti. AnkaPark gibi çöp projelere para harcayacaklardı ama harcayamadılar. Fayda sağlayamadılar, bizi karaladılar. Şimdi ‘gidersek şöyle olur, gidersek böyle olur…’ Hani İstanbul Ankara gidince Mekke gidiyordu, Kudüs gidiyordu? Devletin bekası mı gidiyordu? Ne oldu? Gidip Sisi ile tokalaştılar. Bu nedenle bu karalama politikasına artık son verilmelidir. Hep kardeşçe bir arada yaşayacağımız bir dönem gelsin inşallah.

“BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

Televizyonda kendilerine oy vermeyenlere hakaret edenler gitsin. Seçimi kazandıktan sonra oy kullansın vermesin herkesi kucaklayacak insanlar gelsin. Bunu kaçırdık. Kimse birbirini umursamıyor. 14 Mayıs’tan sonra el ele veririz inşallah… Bu ülke çok daha fazlasını hak ediyor. İnşallah bundan sonra her şey güzel olur. Birlikte kazanacağız. İyi bayramlar dilerim.”

Kaynak: ANKA / Güncel

acipayamajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu