Teknoloji

iPhone 15 Pro’nun duvar kağıtları nasıl görünecek? Cevap ortaya çıkmış olabilir

Apple yeni nesil iPhone’larını piyasaya sürmek üzereyken önümüzdeki birkaç gün teknoloji dünyasında iPhone 15 çok konuşulacak. Etkinlik 12 Eylül’de gerçekleşecekve yeni iPhone modelleri 10 gün sonra mağazalarda satışa sunulacak.

Yeni bir sızıntı, iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max için olduğu iddia edilen duvar kağıtlarını gösteren konsept görsellerini ortaya çıkarıyor.

Aslında her şey iPhone 15 serisinin yeni ve harika bir eserden ziyade “S” yükseltmesi olduğu yönündeki söylentilerle başladı. Apple, iPhone XS’den bu yana perakende kutusu için alternatif bir tasarım kullanıyor. Kutunun üzerinde bazen iPhone’un duvar kağıdı ekranı, bazen de telefonun arka tarafı bulunuyordu. iPhone 14 serisi sergileniyordu, bu nedenle Apple meraklıları telefonun arka kısmının iPhone 15 perakende kutusunda gösterilmesini bekliyordu.

Bir perakende kutusunun resmi ortalıkta dolaşmaya başladıktan sonra birisi, aşağıda görebileceğiniz iPhone 15 duvar kağıdı konseptlerini ortaya çıkardı. Bu duvar kağıtları, Çin’deki bir iPhone fabrikasında çalışan bir mühendise ait olduğu düşünülen yukarıdaki şemaya dayanıyor.

Yukarıdaki duvar kağıdının gerçek olduğunu doğrulamanın bir yolu yoktur. Doğru bilgilere dayanılsa bile, Apple’ın varsayılan iPhone 15 Pro duvar kağıdı olarak seçtiğinden farklı olabilir. Resmi duvar kağıtlarını 12 Eylül’de Apple iPhone serisini tanıttığında göreceğiz.

haber-sultanhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu