Haber

İbrahim Tatlıses tehdit etti: Vallahi bu kanı dökeceğim

İbrahim Tatlıses’e ait olan ve adı Ercan Y. (53) olduğu belirlenen Tatlıses Prodüksiyon şirketini arayan bir vatandaş, yazdığı şiiri kendisine göstermek için ünlü sanatçıya ulaşmak istediğini söyledi.

Telefona cevap veren şirket çalışanı Leyla Y., Tatlıses’in İzmir’de olduğunu söyledi. Ancak bu yanıttan hoşlanmayan Ercan Y., şirket çalışanına durumu bildirdi. “Yemin ederim bu kanı dökeceğim”tehdit etti.

Aldığı tehditler sonrası şoke olan genç kadın, durumu ünlü müzisyen ve avukatlara bildirdi. Şirket avukatları durumu hemen İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirdi ve söz konusu kişi hakkında hata beyanında bulundu.

Şüpheli firmayı aradı ve İzmir’e yönlendirildi. Daha sonra kendisine söylendiği gibi İzmir’de Tatlıses’e ait lokantayı aradığında telefondakilerin şiirleriyle İzmir’e gelmesini istediğini söylemiş.

“Vallahi bu kanı dökeceğim” cümlesini kullanmadığını belirten Ercan Y., suçlamaları kabul etmedi. Savcılık, soruşturma sonunda zanlının ‘Tehdit’ hatasını yaptığını belirterek, 2 yıla kadar tutukluluk istemiyle iddianame düzenledi. Ercan Y., önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.

KAYNAK: SABAH

habercatalca.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu