Haber

Deniz kazasında ağır yaralanan Ali Sabancı’nın sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı!

Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan’ın Leros Adası açıklarında gemi kazası geçirdi ve ağır yaralandı. Durumu eşinden ağır olan ve bir süredir hastanede tedavi gören Ali Sabancı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ali Sabancı’nın taburcu edildiği bildirildi!

Yunanistan’ın Leros Adası açıklarında tatil yapan Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı, aralarında çocuklarının da bulunduğu zodyak botla kayalıklara çarpıp ağır yaralandı.

Yapılan ilk müdahalenin ardından durumu Bodrum’a getirilen çiftten daha ağır olan Ali Sabancı, ambulans helikopterle İstanbul Amerikan Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hayatı tehlikede olmayan Vuslat Doğan Sabancı, yaşadığı yüz travması nedeniyle ameliyata alındı; Daha sonra geçen hafta taburcu edildi.

Dalağı alınan, entübe edilen ve aortasına stent yerleştirilen Ali Sabancı, kazadan beş gün sonra bilincine kavuştu.

Bilinci yerine gelen ancak yoğun bakımda tedavi altına alınan Ali Sabancı, hayati tehlikesinin ortadan kalkmasının ardından normal odaya alındı.

Bosslar Dünyası’nın haberine göre Ali Sabancı’nın sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ali Sabancı, tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi’nden taburcu edildi.

Çiftin tam uyum sağlaması için uzun bir süreye ihtiyaç duyulduğu söylendi.

habersile.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu