Haber

“14 Şubat Deprem Bölgesine Hediyem” Davetiyesi

Türkiye Motosiklet Federasyonu, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün bu yıl depremzedelere destek için “yardımlaşma ve dayanışma günü” olarak kabul edilmesini istedi.

Federasyondan yapılan açıklamada, Kahramanmaraş’ta 10 ili etkileyen depremlerin ardından bölgede arama kurtarma çalışmaları ve yardım kampanyaları düzenlenmeye başlandığı kaydedildi.

“Tüm insanların değer verdiği 14 Şubat Sevgililer Günü’nü yardımlaşma ve dayanışma günü ilan ederek, ’14 Şubat Deprem Bölgesine Hediyem’ diyerek tüm halkımızı yardımlarımızı artırmaya davet ediyoruz.” Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Motosiklet camiamız ve katılımcılarımızla ’14 Şubat afet bölgesine sevgilerimizle’ diyerek nakdi yardım DEPREM’i yazdık ve 1866’lık kısa mesajla AFAD’a birebir yardım sağladık. SporSağlık Bakanlığına bağlı Gençlik Merkezleri ile ‘gün bugün’ dayanışması içinde paylaşımlar yapacağımızı, bu süreci Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında sevgimizi ve yüreğimizi büyüterek birlikte atlatmak istediğimizi duyurmak istiyoruz. depremzede kardeşlerimizle birlikte.”

kazimkarabekirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu